Acrylon

ACRYLON serisi, istenen top sıçramasını ve kontrollü top hızını elde etmek için özelleştirilebilen, yüksek dayanıklılığa ve maksimum UV direncine sahip akrilik, tüm hava koşullarına uygun bir spor yüzey kaplama sistemidir. ACRYLON, dünya çapında en yüksek kalitede tenis kortları sağlamak için kullanılır ve ayrıca basketbol sahaları, açık hava çok sporlu oyun alanları ve paten pistleri için de yaygın olarak kullanılır. ACRYLON, sert yüzeylerden yüksek performanslı yastıklamalı yüzeylere kadar geniş bir sistem yelpazesi sunar ve hem asfalt hem de beton tesislere kurulabilir.

PRO COURT

PRO COURT, turnuva seviyesindeki profesyonel tenis kortları için uygun akrilik tenis ve/veya dış mekan çok amaçlı bir yüzeydir (ITF Kategori 2 Orta Yavaş) Sistem, %100 akrilik lateks polimer içinde on bir elastik yapı katmanından oluşur. İlk katman bir yüzey kaplayıcıdır, daha sonra üç kat kaba yastık uygulanır, ardından dört kat ince yastık ve son olarak üç kat renk katmanı uygulanır.

FLEX COURT

FLEX COURT turnuva seviyesindeki profesyonel tenis kortları için özel olarak tasarlanmıştır (ITF Kategori 3 Orta). Sistem %100 akrilik lateks polimer içinde on elastik yapı katmanından oluşur. İlk katman bir yüzey kaplayıcıdır, daha sonra üç kat kaba yastık uygulanır, ardından üç kat ince yastık ve son olarak üç kat renkli kaplama uygulanır. Özel granülometrik kauçuk tozu, yüksek performanslı emici konfor katmanları oluşturmak için saf akrilik reçine ile karıştırılır. Sistem, tasarımda yenilik ve daha uzun yüzey ömrü sağlamak için aşınmaya dayanıklı dokulu son kat ile tamamlanır. UV ve toza karşı ek koruma için isteğe bağlı bir koruma cilası da mevcuttur.

CROSS COURT

CROSS COURT tenis ve açık hava çok amaçlı spor tesisleri için özel olarak tasarlanmıştır. Sistem sekiz kat sıvı uygulamalı akrilik kaplamadan oluşmaktadır. İlk katman bir yüzey kaplayıcıdır, daha sonra iki kat kaba yastık uygulanır, ardından iki kat ince yastık ve son olarak üç kat renkli kaplama uygulanır. Küçük kauçuk granüller, oyuncu konforunu arttırmak için şok emici bir katman oluşturmak üzere yastık akrilik bileşeniyle karıştırılır.

ACE COURT

ACE COURT, topluluk kullanımı ve giriş seviyesi tenis kortları için uygun, temel ve ekonomik bir akrilik tenis ve/veya açık hava çok amaçlı yüzeydir. ACE COURT tenis oyuncuları için hızlı ve dayanıklı bir oyun yüzeyi sağlar. Sistem %100 akrilik lateks polimer içinde dört katmandan oluşur.

BASE COURT

BASE COURT, giriş seviyesi tenis kortları ve açık hava çok amaçlı sahalar için ekonomik bir akrilik tenis ve/veya açık hava çok amaçlı yüzeydir. Sistem %100 akrilik lateks polimerden altı katmandan oluşur. İlk katman bir yüzey kaplayıcıdır, ardından iki kat ince yastık uygulanır ve bunu üç kat renkli kaplama izler. Küçük kauçuk granüller, şok emici bir katman oluşturmak için yastık akrilik bileşeniyle karıştırılır.

TIE BREAK

TIE BREAK, daha fazla konfor ve güvenlik isteyen oyuncular için uygun akrilik bir tenis ve/veya dış mekan çok amaçlı yüzeyidir. Sistem, konfor bölgesi içindeki oyunculara dengeli enerji geri dönüşü sağlayan 5 mm’lik elastik bir katman içerir. Sistem, 5-12 mm kauçuk mat ve %100 akrilik lateks polimer olmak üzere altı katmandan oluşur. İlk katman kauçuk matın yerleştirilmesi için bir yapıştırıcıdır, ardından bir kat ince yastık ve üç kat renkli kaplama uygulanır. Sistem, tasarımda yenilik ve daha uzun yüzey ömrü sağlamak için aşınmaya dayanıklı dokulu bir son kat ile tamamlanır. UV ve toza karşı ek koruma için isteğe bağlı bir koruma cilası da mevcuttur.

Renkler

5012 Light Blue

5005 Signal Blue

6001 Emerald Green

4005 Blue Lilac

1018 Zinc Yellow

3003 Ruby Red

2009 Traffic Orange

9005 Jet Black

TEKLİF İSTEYİN

Konuşmayı Başlat
1
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz.