Anahtar Teslim Açık ve Kapalı Halı Saha Fiyatları

Halı saha yapımı farklı maliyetleri beraberinde getirmektedir. Zemin (toprak, kum, beton vb) gibi alt zemin malzemesi, sahanın daha düzgün bir yüzey olması, açık veya kapalı anahtar teslim halı saha fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Eksiksiz Halı saha yapımı tamamlandığı anahtar teslim sunulmaktadır. Aşamalar eksiksiz bir şekilde yerine getirildiği takdirde istenilen saha elde edilir. Sahada aynı zamanda farklı çim modelleri tercih edilebilir. Yapım aşamasında ilk olarak altyapı çalışmalarında  sonra saha için gerekli olan işler tamamlanır. Suni çim montaj edilmesi gerekir. suni çim serimi bittikken sonra halı sahanın aydınlatma sistemleri kurulmaktadır. Aydınlatma sistemi kurulmasıyla halı sahanın yapımı tamamlanmış olur. Biten halı sahalar anahtar teslim edilir.

Dinarsportif Türkiye’de en iyi halı saha yapımı firmalarındandır. Halı sahalarda FIFA onaylı suni kullanılmaktadır. Türkiye FIFA onaylı  en kaliteli de halı saha inşa etmekterir. Anahtar teslim halı saha fiyatları için satış ekibimiz ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Teslim Halı Sahalar

  • Açık Halı Saha Yapımı

Halı Açık ve Kapalı saha olarak yapılmaktadır. Hava koşullarınada göre sahanın açık veya kapalı olmasını seçmek gerekmektedir. Hava koşulları iyi olan bölgelerde açık halı saha seçilmelidir. Olumsuz hava koşullarında açık halı sahalar futbol oynamak zor olacaktır.

Yapılacak sahalarda hava koşulları göz önünde bulundurulmalıdır. Proje de en uygun bütçeler hazırlanmaktadır. Profesyonel satış uzmanlarımız bütün süreci takip etmektedir ve sahayı en iyi şekile getirerek anahtar teslim edilmektedir.

  • Kapalı Halı Saha Yapımı

Kapalı halı sahalar en çok tercih edilen sahalardır . Her türlü hava koşulunda kullanıma uygundur. 7/24 kullanılabildiği için en kullanışlı sahalardır.

Proje de kullanılacak malzemeler hazırlanır. Yapım aşamasında başından sonuna kadar profesyonel ekiplerimiz hizmet vermektedir. Bütün süreç planlanarak Kapalı halı saha kullanıma en uygun şekilde hazırlanan halı sahanın anahtar teslim edilmektedir.

 

Halı Saha Planlama

Planlama ilk aşamadır. Uygun bir planlama yapılması her aşamanın profesyonel bir şekilde yürütülmesini sağlamaktadır. Planlamada sahanın altyapısı ve ışıklandırma sistemlerine kadar her şeyi belirlemektedir. ve bütün hesaplamalar yapılmaktadır..

Proje çizilmesi ve planlama sonra ise yapım işlemine başlanmaktadır. Planlamanın profesyonelce yapılması gerekir. Daha kullanışlı halı saha inşa edilmesini sağlamaktadır.

Halı Saha Altyapı

Planlama ve proje aşamasından sonra altyapı çalışmalarına başlanır. Altyapı çalışmalarında kot düzenlemesiyle başlanır. Bu işlemden sonra ise beton kazısı yapılmaktadır. Kazıdan sonra betonun dökülmesinde kullanılmak üzere ankaraj boruları yerleştirilir sonrasında betonun dökümü yapılır. Açık hem de kapalı halı saha altyapı sistemleri aynı şekildedir. Altyapı sistemleri önemlidir. Altyapı düzgün şekilde yapılandırıldıktan sonra ise diğer aşama geçilmektedir.


Halı Saha Demir İşlemleri

Halı saha yapımında önemli aşamalardan birisidir. Kapalı halı sahalarda betona sac flanşlar uygulanmaktadır. 10 ila 15 cm arasında 3 m aralıklar ile yerleştirilmektedir. Demir konstrüksiyon kolonların flanşa vidalanması sağlanır.

Montaj işlemi vidalı sistem kullanılmaktadır. sonrasında tavan yapılmaktadır. Tel örgü ve tavan ağı montajının kurulumu yapıldıktan sonra diğer işlemlere geçilir.

Halı Sahaya Suni Çim Serilmesi

Suni çimin halı sahaya istenilen çim türünün döşenmesi sağlanır. Çim türlerine göre maliyetler değişmektedir. Suni çimler daha dayanıklı olduğu için daha çok tercih edilmektedir.

Döşeme aşamasında profesyonel ekiplerimiz ile son derece dikkatli bir şekilde çalışma yapılmaktadır. Suni çimler en önemle aşamalardan biridir. düzgün bir serim yapılması gerektmektedir. Bu aşamadan sonra aydınlatma sistemlerin kurulumuna geçiş yapılır.

Aydınlatma Sistemleri

Bütün alt yapı çalışmalarından sonra özellikle aydınlatmaların kurulumlarına başlanmaktadır. Kapalı ve açık sahalarda ışıklandırmalar  kullanılmaktadır. Kapılı sahalar da devamlı kullanılmaktadır. Aydınlatmalar doğru konumlandırılmalı ve profesyonel bir şekilde yapılandırılmalıdır.

Aydınlatmaların parlaklıkları çok önemlidir sahanın büyüklüğüne göre seçim yapılması gerekmektedir. Bu aşamadan sonra halı saha genel kontrolleri yapıldıktan sonra halı saha anahtar teslim edilir.

 

TEKLİF İSTEYİN

Konuşmayı Başlat
1
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz.