Suni Çim Halı Fiyatları

Suni çim fiyatları konusunda internet veya diğer kaynaklarda bir çok farklı fiyatla karşılaşabilirsiniz.

Suni çim temel olarak iki farklı alanda kullanılmaktadır.

  1. Sportif Suni Çim
  2. Dekoratif Suni Çim Halı

Sportif Suni Çim

Genel olarak halı saha, nizami futbol sahaları, kapalı halı saha ve tenis kortları gibi sportif alanlarda kullanılan suni çimdir. Sportif alanda kullanılan suni çim yapı ve üretim olarak dekoratif suni çim halıdan birçok yönden farklılıklar göstermektedir.

Dekoratif Suni Çim

Dekoratif çim halı genel olarak bahçe, yürüyüş yolları, teras, balkon ve kafeterya gibi yerlerde tercih edilen görünümü doğal çime çok benzeyen çim halı ürünüdür. Suni çim halı sulama ve bakım istemeyen bir ürün olduğundan dolayı sulama sıkıntısını bulunduğu mekan veya bakım konusunda sorun yaşanan bölgelerde (iklim koşullarından dolayı) tercih edilmektedir.

Suni Çim Fiyatları

Suni çim fiyatları konusunda yukarıda belirdiğimiz gibi 2 kategoriye ayrılan suni çimde çok farklı fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Her üründe olduğu gibi suni çimde de fiyat farklılıklarını birçok sebebi bulunmaktadır. Bunların başında kullanılan ipliğin kalitesi gelmektedir. Dokuma sıklığı, hav boyu, uygulamada kullanılan dolgu malzemeleri fiyatı büyük ölçüde etkilemektedir.

Suni çim fiyat konusunda kaliteli ve uygun fiyata ürün elde edebilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. ( +90 (216) 39 90 333 )

Çin Malı Ucuz Suni Çim, Ucuz Suni Çim Alınır mı ?

Suni çimin hammaddesi petrol ürünleri olduğundan dolayı satın alınırken çok dikkatli incelenmesi gerekmektedir. Canlıların sürekli etkileşimde bulunduğu suni çim, kaliteli ve gerekli kontrollerden geçmeden üretildiği taktirde canlı sağlığı üzerinde bir çok olumsuz etki bırakabilir.

Her üretimde olduğu gibi suni çimde de ucuz maliyetli ürün elde edebilmek için gerekli test veya kontrollerden geçmemiş hammaddeler kullanılabilir. Bu nedenle suni çim fiyatlarını mukayese ederken suni çim üretici firmanın gerekli kalite sertifikalarını olduğuna dikkat etmelisiniz.

TEKLİF İSTEYİN

Konuşmayı Başlat
1
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz.